czwartek, 31 lipca 2014

Och Linki! Lipiec

W lipcu zachwyciło mnie kilka miejsc.
Veganise - marka odzieżowa promująca weganizm. Piękny design prosto z Polski.

Ciuchy mają swój piękny film  promocyjny, który zobaczycie tutaj.

Nosiłabym <3Dagmara z bloga RZECZÓWKI o tym, jak zrobić biżuterię DIY używając nakrętek z Castoramy. Bardzo inspirujące!


Wydawać by się mogło, że Castorama to miejsce typowo dla majsterkowiczów, a jak widać, odnajdą tam się też fashionistki.

Miałam przyjemność oglądać na żywo biżuterię wykonaną przez Dagmarę i muszę przyznać, że robi wrażenie. Na pewno nie da się przejść obok obojętnie!
Ania z bloga NiebałagAnka o sprzątaniu w samochodzie.

Zdecydowanie trick ze szczotką do czyszczenia ubrań z kłaków zastosuję w moim aucie! Nie mam podwórka, bo mieszkam w bloku więc samochód jeździ na myjnię albo czeka na wizytę u rodziców, jednak auto szybko się brudzi i potrzebne mu szybkie, sprytne sprzątanie w międzyczasie.

Piękny blog parentingowy, zachwycający prostym designem i fantastycznymi kardami czyli mammamija.pl

Klimat panujący w tym miejscu zatrzymał mnie na dłużej.


Filmik pokazujący 10 najlepszych ćwiczeń TRX jest jedynie inspiracją do chodzenia na te treningi. Powiem szczerze, że to zupełnie nowy wymiar ćwiczeń. Chodziłam wcześniej na pilates, podczas którego pracują mięśnie głębokie, jednak TRX to inna bajka.  Zakwasy pojawiły się w miejscach o których nie miałam pojęcia, że są mięśnie. Co najważniejsze, to ćwiczenia wzmacniają CORE, czyli miejsca odpowiedzialne za naszą postawę. Polecam wszystkim chcącym długo zachować sprawność fizyczną. Tutaj więcej szczegółówZabawne zdjęcia obrazujące przyjaźń dużych psiaków i małych dzieciaków. Patrzę na nie z sentymentem, bo sama jestem takim dzieckiem. Moi rodzice mieli Doga Niemieckiego i jako kilkuletnie dziecko uwielbiałam wychodzić z nim na spacery i jeździć nad wodę. Pies swego czasu był wyższy ode mnie i wyglądałam komicznie, ale był to mój najlepszy przyjaciel. 

1 komentarz:

spam, trolling i hejting jest nieakceptowalny, cała reszta komentarzy, w tym konstruktywna krytyka mile widziana.